Kerkenraad

De kerkenraad geeft leiding aan de gemeente en wordt gevormd door de ambtsdragers van deze gemeente.

Predikanten

ds. Hanneke Ouwerkerk
Tapuitstraat 19, 2872 AB Schoonhoven
0182 – 359288
ds.mj.ouwerkerk@pg-dehoeksteen.nl

ds. Agnes Gooijer
Rodenrijseweg 173, 2651 BP Berkel en Rodenrijs
010 – 5120860
ds.aem.gooijersnel@pg-dehoeksteen.nl

Preses

Bert Poot
Buiten de Veste 17, 2871 GE Schoonhoven
0182 – 795718
bertpoot@outlook.com

Scribae

Theo Heeringa
Linnaeushof 14, 2871 XV Schoonhoven
0182 – 386807
scriba@pg-dehoeksteen.nl

Linda van Kleef
Zeemanhof 14, 2871 JX Schoonhoven
tweedescriba@pg-dehoeksteen.nl

Ouderlingen CKRM

Geert Katerberg
Zeemanhof 20, 2871 JX Schoonhoven
0182 – 386215
geert-katerberg@kpnmail.nl

Henk Schep
Buiten de Veste 10, 2871 GE Schoonhoven
0182 – 383351
henk.schep@outlook.com

Ouderling Jeugd

Jacqueline Molenaar
Tapuitstraat 50, 2872 AB Schoonhoven
0182 – 383832
d.molenaar8@kpnplanet.nl

Ouderlingen

Marieke Vaatstra
Van Boetzelaerlaan 108, 2967 XC Langerak
0184 – 632218
menwvaatstra@kpnmail.nl

Sonja Hoogendoorn
Spoorsingel 9, 2871 TT Schoonhoven
0182 – 383424
spoorsingel@online.nl

Hans Vaatstra
Tiendweg 22B, 2871 AC Schoonhoven
aenhvaatstra@ziggo.nl

Remke van der Heide
Nobeldreef 15, 2871 KZ Schoonhoven
0182 – 604469
remkevdheide@planet.nl

Willem Langerak
Leeuwerikstraat 31, 2872 AA Schoonhoven
0182 – 359135
willemlangerak@hotmail.com

Diakenen

Gerrit Tuls
Korte Weistraat 17, 2871 BP Schoonhoven
0182 – 384553
info@tulsfss.nl

Dick de Reus
Aan de Griendsloot 25, 2865 WX Ammerstol
0182 – 386190
djdereus@hetnet.nl

Ria Sonneveldt
Oranjeplaats 17, 2871 TL Schoonhoven
0182 – 384190
riasonneveldt@gmail.com

Lianne Vreugdenhil
Van ’t Hoffplaats 26, 2871 KM Schoonhoven
0182 – 385063
liannevreugdenhil@hetnet.nl

Martien Voorrips
Langerakkerweg 1, 2871 AL Schoonhoven
0182 – 383063
mlavoorrips@live.nl

Sandra van Nes
Albert Schweitzerlaan 8, 2871 LD Schoonhoven
0182 – 329299
sandra@van-nes.info

Bastine Neven
Wal 12, 2871 BA Schoonhoven
0182 – 388453
b.neven@ziggo.nl

Jaap Loef
Beneluxlaan 46, 2871 HH Schoonhoven
0182 – 387442
jaaploef1958@hotmail.com

Netty Mak
Tinbergenlaan 24, 2871 KC Schoonhoven
0182 – 380683
nettymak@live.nl

Huig Schouten
Bonrepas 18, 2855 AA Vlist
0182 – 615863
huigschouten@planet.nl

Jan Aantjes
Bonrepas 2, 2855 AA Vlist
0182 – 386072
aantjes@janenlineke.nl

Jan Korevaar
Nobeldreef 3, 2871 KZ Schoonhoven
0182 – 384258
j.korevaar6@kpnplanet.nl

te Schoonhoven en Willige Langerak