Kerkenraad

De kerkenraad geeft leiding aan de gemeente en wordt gevormd door de ambtsdragers van deze gemeente.

Predikanten          
ds. Chris Koole Spoorstraat 28 2871TN Schoonhoven 0182-385758 ds.cp.koole@pg-dehoeksteen.nl
ds. Hanneke Ouwerkerk Tapuitstraat 19 2872AB Schoonhoven 0182-359288 ds.mj.ouwerkerk@pg-dehoeksteen.nl
Preses          
Bert Poot Buiten de Veste 17 2871GE Schoonhoven 0182-795718 preses@pg-dehoeksteen.nl
Scribae          
Theo Heeringa Linnaeushof 14 2871XV Schoonhoven 0182-386807 scriba@pg-dehoeksteen.nl
Linda van Kleef Zeenmanhof 14 2871JX Schoonhoven 0182-382929 tweedescriba@pg-dehoeksteen.nl
Ouderlingen CKRM          
Geert Katerberg Zeemanhof 20 2871JX  Schoonhoven 0182-386215 geert-katerberg@kpnmail.nl
Henk Schep Buiten de Veste 10 2871GE Schoonhoven 0182-383351 henk.schep@outlook.com
Wijk-ouderlingen          
Titia Hooijkaas Opweg 6 2871NA Schoonhoven 0182-383667  
Marieke Vaatstra Van Boetzelaerlaan 108 2967XC  Langerak 0184-632218 menwvaatstra@kpnmail.nl
Arie van Mazijk Gerrit Greupstraat 30 2871WM Schoonhoven 0182-380942 arievanmazijk@outlook.com
Hans Vaatstra Tiendweg 22B 2871AC Schoonhoven 0182-386515 aenhvaatstra@ziggo.nl
Sonja Hoogendoorn Spoorsingel 9 2871TT Schoonhoven 0182-383424 spoorsingel@online.nl
Remke van der Heide Nobeldreef 15 2871KZ Schoonhoven 0182-604469 remkevdheide@planet.nl
Jeugdouderlingen          
Ronald Kloet Landsteinerhof 9 2871KT Schoonhoven 0182-326512 ronald.kloet@xs4all.nl
Jacqueline Molenaar Tapuitstraat 50 2872AB Schoonhoven 0182-383832 d.molenaar8@kpnplanet.nl
Diakenen          
Dick de Reus Aan de Griendsloot 25 2865WX  Ammerstol 0182-386190 djdereus@hetnet.nl
Ria Sonneveldt Oranjeplaats 17 2871TL Schoonhoven 0182-384190 riasonneveldt@gmail.com
Gerrit Tuls Korte Weistraat 17 2871BP Schoonhoven 0182-384553 info@tulsfss.nl 
Lianne Vreugdenhil van ’t Hoffplaats 26 2871KM Schoonhoven 0182-385063 liannevreugdenhil@hetnet.nl
Martien Voorrips Langerakkerweg 1 2871AL  Schoonhoven 0182-383063 mlavoorrips@live.nl
Sandra van Nes Albert Schweizerlaan 8 2871LD   Schoonhoven 0182-329299 sandra@van-nes.info
Bastine Neven Wal 12  2871BA Schoonhoven 0182-388453 b.neven@ziggo.nl
Jaap Loef Beneluxlaan 46 2871HH Schoonhoven 0182-387442 jaaploef1958@hotmail.com
Netty Mak Tinbergenlaan 24 2871KC Schoonhoven 0182-380683 nettymak@live.nl
Huig Schouten Bonrepas 18 2855AA Vlist 0182-615863 huigschouten@planet.nl
Jan Aantjes Bonrepas 2 2855AA Vlist 0182-386072 aantjes@janenlineke.nl

 

 

te Schoonhoven en Willige Langerak