Kerkenraad

De kerkenraad geeft leiding aan de gemeente en wordt gevormd door de ambtsdragers van deze gemeente.

Predikanten
Ds. Chris Koole Spoorstraat 28 2871 TN 0182-385758 ds.cp.koole@pg-dehoeksteen.nl
ds. Hanneke Ouwerkerk Tapuitstraat 19 2872 AB 0182-359288 ds.mj.ouwerkerk@pg-dehoeksteen.nl
 
Preses
Adriaan van ’t Spijker Eykmanstraat 36 2871 KP 0182-320246 avantspijker@gmail.com
Scribae
Theo Heeringa Linnaeushof 14 2871 XV 0182-386807 scriba@pg-dehoeksteen.nl
Ingrid van Gijzen-van den Berg Vrouwenmantel 39 2871 NJ 0182-384016 avangijzen@outlook.com
Ouderlingen CKRM
Jan-Willem Duits Edelsmidsdreef 22 2871 WX 0182-380336 jwvduits@gmail.com
Gert  Zwijnenburg Lopikerweg West 10 3411 AL Lopik 0348-553485 gzwijnenburg@planet.nl
Geert Katerberg Zeemanhof 20 2871 JX 0182-386215/06-30811521 geert-katerberg@kpnmail.nl
Wijk-ouderlingen
Titia Hooijkaas-van Leeuwen Opweg 6 2871 NA 0182-383667 thooijkaas@planet.nl
Marieke Vaatstra Van Boetzelaerlaan 108 2967 XC Langerak 0184-632218 menwvaatstra@kpnmail.nl
Bert Poot Buiten de Veste 17 2871 GE 0182-795718 bertpoot@outlook.com
Rob Traast Archimedesstraat 3 2871 XH 0182-383070 robtraast@hotmail.com
Arie van Mazijk Gerrit Greupstraat 30 2871 WM 0182-380942 mazijkvan@hotmail.nl
Hans Vaatstra Tiendweg 22B 2871 AC 0182-386515/06-53266651 aenhvaatstra@ziggo.nl
Chris Westerlaken Tiendweg 13 3411 NA Lopik 06-15065865 c.westerlaken@solcon.nl
Sonja Hoogendoorn Spoorsingel 9 2871 TT 0182-383424/06-52345978 spoorsingel@online.nl
 
Jeugdouderling
Ronald Kloet Landsteinerhof 9 2871 KT 0182-326512 ronald.kloet@xs4all.nl
Jaqueline Molenaar Reinier de Graafstraat 15 2871 HT 0182-383832 d.molenaar8@kpnplanet.nl
 
Diakenen
Gerrit Buijserd Newtonstraat 22 2871PM 0182-384800 gjb44@planet.nl 
Martin v.d. Kruk Mr. Kesperstraat 3 2871 GP 0182-380945 martinvanderkruk@hetnet.nl
Dick de Reus Aan de Griendsloot 25 2865 WX Ammerstol 0182-386190 djdereus@hetnet.nl
Ria Sonneveldt-Brouwer Oranjeplaats 17 2871 TL 0182-384190 riasonneveldt@gmail.com
Martin Speksnijder Gildemeesterstraat 22 2871 GL 0182-382338 martinspeksnijder@gmail.com
Gerrit Tuls Korte Weistraat 17 2871 BP 0182-384553 g.c.tuls@hetnet.nl  
Hans Spek Nassaukade 3 2871 AR 0182-320420 hans.spek@kpnplanet.nl
Lianne Vreugdenhil van ’t Hoffplaats 26 2871 0182-385063 liannevreugdenhil@hetnet.nl
Martien Voorrips Langerakkerweg 1 2871 AL 0182-383063
Sandra van Nes Albert Schweizerlaan 8 2871 LD 0182-329299 sandra@van-nes.info
Bastine Neven Wal 12 2871 BA 0182-388453 b.neven@ziggo.nl

 

 

 

te Schoonhoven en Willige Langerak