Kerkenraad

De kerkenraad geeft leiding aan de gemeente en wordt gevormd door de ambtsdragers van deze gemeente.

Predikant          
ds. Hanneke Ouwerkerk – Louter Tapuitstraat 19 2872AB Schoonhoven 0182-359288 ds.mj.ouwerkerk@pg-dehoeksteen.nl
Preses          
Bert Poot Buiten de Veste 17 2871GE Schoonhoven 0182-795718 preses@pg-dehoeksteen.nl
Scribae          
Theo Heeringa Linnaeushof 14 2871XV Schoonhoven 0182-386807 scriba@pg-dehoeksteen.nl
Linda van Kleef – Zijderlaan Zeemanhof 14 2871JX Schoonhoven   tweedescriba@pg-dehoeksteen.nl
Ouderlingen CKRM          
Geert Katerberg Zeemanhof 20 2871JX  Schoonhoven 0182-386215 geert-katerberg@kpnmail.nl
Henk Schep Buiten de Veste 10 2871GE Schoonhoven 0182-383351 henk.schep@outlook.com
Ouderlingen Jeugd          
Jacqueline Molenaar – van der Weijden Tapuitstraat 50 2872AB Schoonhoven 0182-383832 d.molenaar8@kpnplanet.nl
Annemarie de Bruijn-Brand Groene Singel 11 2871TA Schoonhoven x jmabrand@gmail.com
Ouderlingen           
Marieke Vaatstra – van de Koppel Van Boetzelaerlaan 108 2967XC  Langerak 0184-632218 menwvaatstra@kpnmail.nl
Sonja Hoogendoorn Spoorsingel 9 2871TT Schoonhoven 0182-383424 spoorsingel@online.nl
Hans Vaatstra Tiendweg 22B 2871AC Schoonhoven o182-386515 aenhvaatstra@ziggo.nl
Remke van der Heide Nobeldreef 15 2871KZ Schoonhoven 0182-604469 remkevdheide@planet.nl
Willem Langerak Leeuwerikstraat 31 2872AA Schoonhoven 0182-359135 willemlangerak@hotmail.com
Diakenen          
Gerrit Tuls Korte Weistraat 17 2871BP Schoonhoven 0182-384553 info@tulsfss.nl 
Dick de Reus Aan de Griendsloot 25 2865WX  Ammerstol 0182-386190 djdereus@hetnet.nl
Ria Sonneveldt – Brouwer Oranjeplaats 17 2871TL Schoonhoven 0182-384190 riasonneveldt@gmail.com
Lianne Vreugdenhil van ’t Hoffplaats 26 2871KM Schoonhoven 0182-385063 liannevreugdenhil@hetnet.nl
Martien Voorrips Langerakkerweg 1 2871AL  Schoonhoven 0182-383063 mlavoorrips@live.nl
Sandra van Nes – Molenaar Albert Schweizerlaan 8 2871LD   Schoonhoven 0182-329299 sandra@van-nes.info
Bastine Neven – Brouwers Wal 12  2871BA Schoonhoven 0182-388453 b.neven@ziggo.nl
Jaap Loef Beneluxlaan 46 2871HH Schoonhoven 0182-387442 jaaploef1958@hotmail.com
Netty Mak – Helmig Tinbergenlaan 24 2871KC Schoonhoven 0182-380683 nettymak@live.nl
Huig Schouten Bonrepas 18 2855AA Vlist 0182-615863 huigschouten@planet.nl
Jan Aantjes Bonrepas 2 2855AA Vlist 0182-386072 aantjes@janenlineke.nl
Jan Korevaar Nobeldreef 3 2871KZ Schoonhoven 0182-384258 j.korevaar6@kpnplanet.nl

te Schoonhoven en Willige Langerak