Kerkenraad

De kerkenraad geeft leiding aan de gemeente en wordt gevormd door de ambtsdragers van deze gemeente.

Klik hier voor het kerkrooster (u moet ingelogd zijn).

Predikanten

ds. Agnes Gooijer
Rodenrijseweg 173, 2651 BP Berkel en Rodenrijs
010 – 5120860
ds.aem.gooijersnel@pg-dehoeksteen.nl

ds. Hanneke Ouwerkerk
Tapuitstraat 19, 2872 AB Schoonhoven
0182 – 359288
ds.mj.ouwerkerk@pg-dehoeksteen.nl

Preses

Bert Poot
Buiten de Veste 17, 2871 GE Schoonhoven
0182 – 795718
bertpoot@outlook.com

Scribae

Theo Heeringa
Linnaeushof 14, 2871 XV Schoonhoven
0182 – 386807
scriba@pg-dehoeksteen.nl

Linda van Kleef
Zeemanhof 14, 2871 JX Schoonhoven
tweedescriba@pg-dehoeksteen.nl

Ouderlingen CKRM

Geert Katerberg
Zeemanhof 20, 2871 JX Schoonhoven
0182 – 386215
geert-katerberg@kpnmail.nl

Henk Schep
Buiten de Veste 10, 2871 GE Schoonhoven
0182 – 383351
henk.schep@outlook.com

Ouderling Jeugd

Jacqueline Molenaar
Tapuitstraat 50, 2872 AB Schoonhoven
0182 – 383832
d.molenaar8@kpnplanet.nl

Ouderlingen

Remke van der Heide
Nobeldreef 15, 2871 KZ Schoonhoven
0182 – 604469
remkevdheide@planet.nl

Sonja Hoogendoorn
Spoorsingel 9, 2871 TT Schoonhoven
0182 – 383424
spoorsingel@online.nl

Marianne van der Houwen
Vlisterweg 35, 2871 VG Schoonhoven
0182 – 763733
mariannevanderhouwen@gmail.com

Willem Langerak
Leeuwerikstraat 31, 2872 AA Schoonhoven
0182 – 359135
willemlangerak@hotmail.com

Marieke Vaatstra
Van Boetzelaerlaan 108, 2967 XC Langerak
0184 – 632218
menwvaatstra@kpnmail.nl

Diakenen

Jan Aantjes
Bonrepas 2, 2855 AA Vlist
0182 – 386072
aantjes@janenlineke.nl

Karen Kapteijn
Zeemanhof 6, 2871 JX Schoonhoven
0182 – 386388
karenkapteijn@ziggo.nl

Jan Korevaar
Nobeldreef 3, 2871 KZ Schoonhoven
0182 – 384258
j.korevaar6@kpnplanet.nl

Jaap Loef
Beneluxlaan 46, 2871 HH Schoonhoven
0182 – 387442
jaaploef1958@hotmail.com

Netty Mak
Tinbergenlaan 24, 2871 KC Schoonhoven
0182 – 380683
nettymak@live.nl

Sandra van Nes
Albert Schweitzerlaan 8, 2871 LD Schoonhoven
0182 – 329299
sandra@van-nes.info

Bastine Neven
Wal 12, 2871 BA Schoonhoven
0182 – 388453
b.neven@ziggo.nl

Huig Schouten
Bonrepas 18, 2855 AA Vlist
0182 – 615863
huigschouten@planet.nl

Gerrit Tuls
Korte Weistraat 17, 2871 BP Schoonhoven
0182 – 384553
info@tulsfss.nl

Martien Voorrips
Langerakkerweg 1, 2871 AL Schoonhoven
0182 – 383063
mlavoorrips@live.nl

Lianne Vreugdenhil
Van ’t Hoffplaats 26, 2871 KM Schoonhoven
0182 – 385063
liannevreugdenhil@hetnet.nl

te Schoonhoven en Willige Langerak