Overzicht kerkdiensten

Zondag 3 maart 2019
8e na Epifanie

10.00 uur: ds. M. de Boer (Gouda)
18.30 uur: ds. Ellen Verheul (Benthuizen)
Collecten: 1. De Hoeksteen 2. Diaconie
Kindernevendienst: groepen 1: 2 en 3
Jeremia 7: 1-15
Psalm 92
Lucas 6: 39-49

Zondag 10 maart 2019
1e van de 40 dagen

10.00 uur: ds. Agnes Gooijer
18.30 uur: ds. J.P. Koning (Reeuwijk) (themadienst)
Collecten: 1. Voorjaarszending (Kerk in Actie) 2. Diaconie
Kindernevendienst: groepen 1: 2 en 3
Deuteronomium 5: 6-21
Psalm 81
Romeinen 10: 8-13
Lucas 4: 1-13

Woensdag 13 maart 2019 (Biddag)

19.30 uur: ds. Hanneke Ouwerkerk
Collecten: 1. De Hoeksteen 2. Diaconie
2 Kronieken 1: 7-13
Psalm 111
Lucas 11: 1-13

Zondag 17 maart 2019
2e van de 40 dagen

10.00 uur: ds. Hanneke Ouwerkerk
18.30 uur: ds. Sico de Jong (Berkenwoude)
Collecten: 1. De Hoeksteen 2. Diaconie
Kindernevendienst: groepen 1: 2 en 3
Exodus 34: 27-35
Psalm 27: 7-14
1 Korintiërs 13: 1-13
Lucas 9: 28-36

Zondag 24 maart 2019 
3e van de 40 dagen

10.00 uur: ds. Hanneke Ouwerkerk
18.30 uur: ds. Agnes Gooijer (vesper)
Collecten: 1. De Hoeksteen 2. Kinderen in de knel (Kerk in Actie)
Kindernevendienst: groepen 1: 2 en 3
Exodus 6: 2-8
Psalm 103: 1-7
Romeinen 5: 1-11
Lucas 13: 1-9

Zondag 31 maart 2019
4e van de 40 dagen

10.00 uur: ds. Hanneke Ouwerkerk
18.30 uur: ds. J.W. Leurgans (Moordrecht)
Collecten: 1. De Hoeksteen 2. Diaconie
Kindernevendienst: groepen 1: 2 en 3
2 Kronieken 36: 14-23
Psalm 34: 1-11
2 Korintiërs 5: 14-21
Lucas 15: 11-32

Zondag 7 april 2019
5e van de 40 dagen

10.00 uur: ds. Agnes Gooijer
18.30 uur: ds. Frans Willem Verbaas (Heusden)
Collecten: 1. De Hoeksteen 2. Zending (Kerk in Actie)
Kindernevendienst: groepen 1, 2 en 3
Jesaja 58: 7-10
Psalm 126
Filippenzen 3: 7-14
Lucas 20: 9-19

Zondag 14 april 2019
Palmzondag
6e van de 40 dagen

10.00 uur: ds. F. Bos (Waddinxveen)
18.30 uur: ds. Hanneke Ouwerkerk (themadienst)
Collecten: 1. De Hoeksteen 2. Diaconie
Kindernevendienst: groepen 1, 2 en 3
Lucas 19: (28)29-40
Psalm 118: 1-2.19-29
Jesaja 50: 4-7
Psalm 73: 13-20
Filippenzen 2: 5-11 Lucas 22: 1-23: 56

Donderdag 18 april 2019
Heilig Avondmaal
Witte Donderdag

19.30 uur: ds. Hanneke Ouwerkerk
Collecten: 1. De Hoeksteen 2. Diaconie 3. H.A.: Leger des Heils

Vrijdag 19 april 2019
Goede Vrijdag

19.30 uur: ds. Agnes Gooijer
Collecten: Geen

Zaterdag 20 april 2019
Paasnacht

22.00 uur: ds. Hanneke Ouwerkerk
Collecten: Geen
Paasnacht
Genesis 1: 1-2: 3
Psalm 33: 6-9
Genesis 22: 1-18
Psalm 16: 5-11
Exodus 14: 15 – 15: 1a
Lucas 24: 1-10(11)

Zondag 21 april 2019
Pasen

10.00 uur: ds. Agnes Gooijer
18.30 uur: Geen dienst
Collecten: 1. Doel door ZWO-commissie bepaald 2. De Hoeksteen
Kindernevendienst: groepen 1 en 2
1e van Pasen
Jesaja 51: 9-11
Psalm 118: 15-24
Kolossenzen 3: 1-4
Johannes 20: 1-18

Zondag 28 april 2019
2e van Pasen

10.00 uur: ds. Thea Verspui (Papendrecht)
18.30 uur: Taizédienst
Collecten: 1. De Hoeksteen 2. Diaconie
Kindernevendienst: groepen 1, 2 en 3
Genesis 28: 10-22
Psalm 111
Openbaring 1: 12b-20
Lucas 24: 13-35

Zondag 5 mei 2019
3e van Pasen

10.00 uur: ds. Annemarie en Joep Roding
18.30 uur: dhr. Sico de Jong (Berkenwoude)
Collecten: 1. De Hoeksteen 2. Noodhulp (Kerk in Actie)
Kindernevendienst: groepen 1, 2 en 3
Jeremia 32: 36-41
Psalm 33: 1-11
Openbaring 5: 6-14
Lucas 24: 35-48

te Schoonhoven en Willige Langerak